BOZP levněji - osobní konzultant

Chcete mít problematiku BOZP v pořádku, chcete si vést dokumentaci a systém BOZP dle svého nejlepšího vědomí sami, ale obáváte se, že si nejste jisti co dělat?

Poskytneme Vám konzultační a administrativní servis.

Čím je služba zajímavá:
- cenou (cca 1/4 běžné ceny...dle činnosti firmy - cena obsahuje i dodávané dokumenty) 
- profesionálními informacemi a "vzory" dokumentů
- systematickým vedením

Nevýhoda:
- nesete plnou odpovědnost za aplikaci prokonzultovaného poradenství (chcete-li krytí na bázi právní spoluodpovědnosti, je pak lepší nasmlouvat si "klasického bezpečáka"
  
Jak to funguje?

1) Telefonicky se spojíme a prodiskutujeme čím se zabýváte, kolik máte zaměstnanců a několik dalších technických věcí potřebných pro racionální konzultace.
2) Domluvíme se na ceně a sepíšeme smlouvu o poradenství.
3) V pravidelných dohodnutých intervalech jste na dálku při konzultačních telefonátech vedeni zkušeným bezpečákem, který ví, na co se Vás zeptat a co je v provozu Vašeho typu obvyklé....takže Vás dovede nastavit velmi blízko stavu, jako kdyby docházel na pracoviště.  Dle konzultací pro Vás připravuje vhodné vzory dokumentace, radí kdy, co a jak školit, nač si dávat pozor. jakou vést k čemu dokumentaci. Zasílá aktualizace "vzorů" dokumentů dle legislativních změn. Pomáhá hlídat termíny. Konzultuje postupy při úrazech.